Дата: 15.08.2017 14:18

Виконавчий комітет Веселинівської селищної ради повідомляє

Відповідно до рішень виконавчого комітету Веселинівської селищної ради від 14 серпня 2017 року  № 96  «Про затвердження тарифу з централізованого водопостачання для населення, бюджетних та інших організацій по КП «Веселинівський водоканал» та  №97 «Про затвердження тарифу з централізованого водопостачання для населення, бюджетних та інших організацій по КП «Веселинівський водопостач» було затверджено тариф з централізованого водопостачання.

З 01 вересня  2017 року  тариф  з централізованого  водопостачання по комунальним підприємствам «Веселинівський водоканал» та «Веселинівський водопостач» становитиме :

- для населення                           – 21,19 грн. за 1 м³;

- для бюджетних  організацій    –  23,31 грн за 1м³;

- для інших організацій            – 24,37 грн. за 1м³.