Нові дитячі майданчики

Було пусто, а тепер – густо. По вулиці Сумській, що в смт Веселинове було встановлено новий дитячий ігровий майданчик.

Протягом 6 місяців 2017 року Веселинівською селищною радою було встановлено 3 дитячих майданчики у різних населених пунктах громади, таких як смт Веселинове, с. Бондарівка та с. Поріччя. Кожен з майданчиків - це радість для малечі, це можливість активно розвиватися, і звісно, допомога для батьків.

Все, що робиться в Веселинівській об’єднаній територіальній громаді – робиться заради дітей, для їх майбутнього. Особливу увагу заслуговують маленькі мешканці віддалених, населених пунктів, адже у сільських дітей, на відміну від міських, мало привілеїв для свого розвитку й дозвілля. Саме тому робота по відкриттю нових дитячих ігрових майданчиків в об’єднаній територіальній громаді  продовжуватиметься й надалі.