І знову день народження!

Чергову річницю заснування відзначило ще одне село, яке увійшло до складу Веселинівської об’єднаної територіальної громади – це маленьке, мальовниче село Градівка.

З цієї нагоди із святковим концертом подарунками та привітаннями градівчан відвідали, Веселинівський селищний голова     Румянцев О.В., І заступник селищного голови Свердан В.Г., в.о. старости Харламова Л.М. та колектив художньої самодіяльності Веселинівського Будинку культури.

На протязі усього вечора в лунали теплі слова побажання миру, добра, благополуччя, процвітання та багато іншого від селищного голови та в.о. старости.

І звичайно ж, за традицією, під час свята, за активну громадську позицію, вагомий внесок у розвиток села та з нагоди ювілейних родинних дат градівчани були відзначені цінними подарунками від Веселинівської селищної ради. А кращій учениці Градівської школи було вручено подарунок та сертифікат на отримання щомісячної стипендії від Веселинівської селищної ради.

Приємні церемонії нагородження перепліталися з яскравими концертними номерами, пригощанням смачним запашним українським короваєм та народними піснями.

По завершенню святкової частини на мешканців сели чекали масові народні гуляння аж до самісінького рання.