І знову день народження!

Дата: 26.08.2017 14:13

Чергову річницю заснування відзначило ще одне село, яке увійшло до складу Веселинівської об’єднаної територіальної громади – це маленьке, мальовниче село Градівка.

З цієї нагоди із святковим концертом подарунками та привітаннями градівчан відвідали, Веселинівський селищний голова     Румянцев О.В., І заступник селищного голови Свердан В.Г., в.о. старости Харламова Л.М. та колектив художньої самодіяльності Веселинівського Будинку культури.

Фото без опису   Фото без опису  Фото без опису

На протязі усього вечора в лунали теплі слова побажання миру, добра, благополуччя, процвітання та багато іншого від селищного голови та в.о. старости.

І звичайно ж, за традицією, під час свята, за активну громадську позицію, вагомий внесок у розвиток села та з нагоди ювілейних родинних дат градівчани були відзначені цінними подарунками від Веселинівської селищної ради. А кращій учениці Градівської школи було вручено подарунок та сертифікат на отримання щомісячної стипендії від Веселинівської селищної ради.

Фото без опису  Фото без опису

Приємні церемонії нагородження перепліталися з яскравими концертними номерами, пригощанням смачним запашним українським короваєм та народними піснями.

Фото без опису  Фото без опису

По завершенню святкової частини на мешканців сели чекали масові народні гуляння аж до самісінького рання.