Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

Заходи з відзначення Дня Європи

     На Веселинівщині продовжують проходити заходи приурочені Дню Європи.

   19 травня бібліотекарем Зеленівської бібліотеки-філії Мендус М. Г., за підтримки в. о. старости Лосик С. В. та за участі вихованців ДНЗ «Бджілка» було проведено бібліотечну зустріч «Україна – європейська країна».  Гостями заходу стали учні та вчителі Зеленівської ЗОШ, які із задоволенням приймали участь у вікторині «Пізнавай Європу». До уваги присутніх була представлена книжкова виставка «Познайомся з культурою Європи».

Також в ході зустрічі учні школи читали вірші про Україну та Європу, маленькі артисти дитячого садочку представили глядачам «Танок єдності», а завідуюча ДНЗ Мендус Н.Ф. ознайомила присутніх з відеопрезентацію «Європа – вчора і сьогодні».

  

    20 травня в Порічанській бібліотеці-філії відбувся Європейський калейдоскоп, під назвою «Країнами Європи». Захід складався з трьох частин: на початку для гостей свята було проведено інформаційний дайджест під назвою «Короткі відомості про ЄС», наступною зупинкою була мультимедійна експрес-подорож «Парад країн Європи», на завершення заходу діти прослухали Гімн Євросоюзу. Також до уваги відвідувачів бібліотеки була представлена журнал-викладка «Подорожуючи Європою». 

  

 « повернутися до списку новин