Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

Свято морозива - "Ласунка"

    13 травня в смт Веселинове, за підтримки Веселинівської селищної ради, на площі Мозолевського Торгова марка «Ласунка» провела незабутнє свято для дітей та дорослих – «Свято морозива – «Ласунка».

   Селищною радою було організовано підвіз малечі із сіл та селища об’єднаної територіальної громади. Також ми радо зустрічали мешканців інших сіл району та гостей із сусідніх районів області.

   На святі веселинівців та гостей громади чекали веселі та цікаві конкурси, виступи дитячих колективів Веселинівського Будинку культури та звісно ж багато морозива.

    Під час свята відбувалися різноманітні конкурси, такі як "Юні художники" (малювання на мольберті), «Я малюю на асфальті», «Гонки на візках», «Флеш-тату», "Кеппі-Хеппі" (виготовлення кепок), фірмовий конкурс - "Шалені продавці" (бій морозивом) та багато інших веселощів.

   Також на площі було багато дитячих атракціонів: батути, каруселі, тарзанки, гірки, дитячі паровозики, де маленькі відвідувачі свята морозива змогли вдосталь повеселитись.

   Діти із задоволенням та шаленим азартом приймали участь у конкурсах, кожен учасник змагання отримував подарунок від торгової марки "Ласунка". А на тих, хто прийшов на свято в червоному, очікував приємний сюрприз, парасольки, кашкети та багато солодощів.

  Свято морозива "Ласунка" всіх приємно вразило, емоції зашкалювали, враження переповнювали… Свято дитинства і морозива вдалося на славу!

  

  

  

  

  

  

  « повернутися до списку новин