Патріотичне виховання дошкільнят

Патріотичні почуття дітей дошкільного віку засновуються на їх інтересі до найближчого оточення (сім'ї, батьківського дому, рідного міста, села), яке вони бачать щодня, вважають своїм, рідним, нерозривно пов'язаним з ними. Важливе значення для виховання патріотичних почуттів у дошкільників має приклад дорослих, оскільки вони значно раніше переймають певне емоційно-позитивне ставлення, ніж починають засвоювати знання.

Патріотичне виховання дошкільнят – основний  напрям виховної роботи в ДНЗ №3 «Малятко». Граючись, танцюючи і співаючи, розповідаючи вірші, подорожуючи стежками рідного краю, діти вчаться любити свою землю, поважати державні символи, вивчають  рослинний і тваринний світ своєї Батьківщини.

Спрямовують роботу чуйні вихователі, завідувач закладу  Луб’янова Валентина Миколаївна, музичний керівник, працівники методичного центру відділу освіти.