Освітній процес Будинку дитячої творчості

Дата: 17.11.2017 13:43

Місія Будинку дитячої творчості Веселинівської селищної ради спрямовується на створення умов для роботи і самореалізації кожного учасника навчально-виховного процесу. Вона передбачає розвиток особистості дитини як суб'єкта пізнання, творчої діяльності, суб'єкта життєтворчості, адже Будинок дитячої творчості - це простір для дитини , тут вона повноцінно живе , і тому вся діяльність закладу вибудовується так , щоб сприяти становленню особистості як творця і проектувальника власного життя. Освітній процес особистісно зорієнтованого навчання і виховання, спираючись на здібності, інтереси, ціннісні орієнтації і життєвий досвід дитини, надає їй можливість реалізувати себе в різних сферах творчої діяльності. При цьому забезпечується пріоритетність само­бутності дитини як активного носія життєвого і соціального досвіду.

Щодня малеча прямує зі школи до свого улюбленого позашкільного закладу.Сьогодні вихованці  підготували роботи на обласні конкурси «Український сувенір», «Новорічна композиція», «В об’єктиві натураліста», «Космічні фантазії», «Врятувати від забуття» під керівництвом  керівників гуртків :Галанського С.Ф., Майстренко Н.В., Боднар О.В., Кружинтайтіс В.Б., Якубенко О.С., Шепети С.А., Крюкової В.І.

Фото без опису   Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису   Фото без опису