Чергова перемога наших спортсменів

Дата: 22.11.2017 13:21

З 31 жовтня по 2 листопада 2017 року в місті Біла Церква відбувся Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юнаків 2001-2002 року народження.

Веселинівську об’єднану територіальну громаду на даному чемпіонаті представляли вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи Веселинівської селищної ради.

Наші спортсмени в черговий раз підтвердили високий рівень підготовки, майстерність, силу духу та прагнення до перемоги. За результатами турніру наші борці посіли призові місця, а саме:

Ковтун Артем зайняв ІІІ місце у ваговій категорії 42 кг;

Гринчук Сергій зайняв ІІІ місце у ваговій категорії 50 кг;

Самсонов Давид виборов І місце серед юнаків вагової категорії 80 кг.

За підсумками змагань Давида знову було включено до національної  збірної України в складі якої він прийме участь у командному Чемпіонаті світу, який відбудеться у місті Тегеран (Іран) з 22 по 26 листопада 2017 року.

Тож вітаємо наших переможців, а Давиду бажаємо вправності, легкого бою та лише перемоги на черговому турнірі.