До уваги водіїв: зміни в рішенні про заборону руху деяких транспортних засобів автомобільними дорогами області
Дата: 04.07.2017 13:19
Кількість переглядів: 801
3 червня до Рішення Служби автомобільних доріг у Миколаївській області та Управління Укртрансбезпеки у Миколаївській області з приводу заборони руху транспортних засобів загальною вагою понад 24т і навантаженням на вісь більш ніж 7т при підвищені температури більш ніж +28°С (з 8:00 до 23:00 години) на всіх автодорогах загального користування Миколаївської області внесено доповнення.
Так, заборона руху дорогами області не розповсюджується на транспортні засоби, які використовуються для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, що перевозять вантажі у міжнародному сполученні, швидкопсувні, антисанітарні, живі, поштові та вантажі підвищеної небезпеки.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04376044/865b83ddc03632e92227ff5c4de1bf30.jpg)
« повернутися