Гості з Миколаївського Національного Аграрного університету

19 жовтня 2017 року до Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів завітали гості з Миколаївського Національного Аграрного університету.

Перед учнями 9 - 11 класів виступили представники університету: декан факультету довузівської підготовки  Марценюк Ігор Михайлович та завідувач кафедри – доктор економічних наук, професор Червен Іван Іванович, які ознайомили присутніх з умовами вступної компанії 2018 року і запропонували вступити до найкращого університету.

Випускники Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, які  є студентами І та ІІ курсів Аграрного університету, поділилися враженнями від навчання та навели безліч аргументів, що Миколаївський Національний Аграрний університет – найкращий із закладів, де варто вчитися і здобувати вищу освіту нашим випускникам школи.

Студентський колектив університету виступив з концертною програмою.

Директор Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Тетяна Леонідівна Волошанівська подякувала представникам вищого навчального закладу  за багаторічну співпрацю.