Зустріч з людьми похилого віку

Напередодні травневих свят Веселинівський селищний голова разом із першим заступником, заступником з гуманітарних питань та заступником з питань ЖКГ з привітаннями та смачними гостинцями  відвідали стаціонарне відділення для людей похилого віку територіального центру соціального обслуговування.

Гості привітали людей похилого віку з наступаючими святами, побажали міцного здоров’я та довголіття. Цей день був схожий на свято, принаймні так цього хотілося, адже святкових днів у мешканців будинку не так багато. Стареньким співали пісні та розказували вірші учні школи та учасники художньої самодіяльності Миколаївського сільського клубу.

Такі відвідини для мешканців будинку – знак уваги, любові та шани, а для нас – ще один урок поваги до людей похилого віку.