Зустріч з людьми похилого віку

Дата: 16.05.2017 11:52

Напередодні травневих свят Веселинівський селищний голова разом із першим заступником, заступником з гуманітарних питань та заступником з питань ЖКГ з привітаннями та смачними гостинцями  відвідали стаціонарне відділення для людей похилого віку територіального центру соціального обслуговування.

Гості привітали людей похилого віку з наступаючими святами, побажали міцного здоров’я та довголіття. Цей день був схожий на свято, принаймні так цього хотілося, адже святкових днів у мешканців будинку не так багато. Стареньким співали пісні та розказували вірші учні школи та учасники художньої самодіяльності Миколаївського сільського клубу.

Фото без опису  Фото без опису

Такі відвідини для мешканців будинку – знак уваги, любові та шани, а для нас – ще один урок поваги до людей похилого віку.