Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

Вітаємо переможців

  Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку (АСМБР), КП «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест» за підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні з 7 серпня по 10 вересня 2017 року провела вікторину з історії, географії, культури та економіки Литовської Республіки.

  У вікторині взяли участь молодь віком від 10 до 21 року, що навчається у вищих навчальних закладах, школах, ліцеях та гімназіях України.

  Під час оцінювання відповідей на запитання вікторини враховувалися повнота роботи, наявність власного міркування, особистих роздумів, прикладів з літератури, енциклопедичних джерел та Інтернету.

  Веселинівську об’єднану територіальну громаду в даних конкурсах представили учениця 10 класу Веселинівської гуманітарної гімназії імені Б.М. Мозолевського Дядюк Катерина, яка посіла І місце у вікторині (конкурсу рефератів) з історії, географії, культури та економіки Литовської Республіки та разом з ученицею 11 класу Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Щербиною Оленою стали дипломантами вікторини (конкурсу рефератів) по історії, географії, культурі та економіці Республіки Індонезія яка проходила з 25 квітня по 10 липня 2017 року за підтримки Посольства Республіки Індонезія.

  Успіх наших дітей багато в чому залежить від таланту учителя і його самовідданої праці.  Тож Веселинівська селищна рада виносить слова вдячності усім вчителям за любов до наших дітей,  за їхню благородну працю на благо майбутнього України. А учням бажаємо наснаги для втілення мрій, віри і впевненості у власних силах, міцного здоров’я та успіхів на шляху до подальших перемог.« повернутися до списку новин