Вітаємо переможців

Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку (АСМБР), КП «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест» за підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні з 7 серпня по 10 вересня 2017 року провела вікторину з історії, географії, культури та економіки Литовської Республіки.

У вікторині взяли участь молодь віком від 10 до 21 року, що навчається у вищих навчальних закладах, школах, ліцеях та гімназіях України.

Під час оцінювання відповідей на запитання вікторини враховувалися повнота роботи, наявність власного міркування, особистих роздумів, прикладів з літератури, енциклопедичних джерел та Інтернету.

Веселинівську об’єднану територіальну громаду в даних конкурсах представили учениця 10 класу Веселинівської гуманітарної гімназії імені Б.М. Мозолевського Дядюк Катерина, яка посіла І місце у вікторині (конкурсу рефератів) з історії, географії, культури та економіки Литовської Республіки та разом з ученицею 11 класу Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Щербиною Оленою стали дипломантами вікторини (конкурсу рефератів) по історії, географії, культурі та економіці Республіки Індонезія яка проходила з 25 квітня по 10 липня 2017 року за підтримки Посольства Республіки Індонезія.

Успіх наших дітей багато в чому залежить від таланту учителя і його самовідданої праці.  Тож Веселинівська селищна рада виносить слова вдячності усім вчителям за любов до наших дітей,  за їхню благородну працю на благо майбутнього України. А учням бажаємо наснаги для втілення мрій, віри і впевненості у власних силах, міцного здоров’я та успіхів на шляху до подальших перемог.