Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

Вчимося у колег

   26 вересня відбувся дружній професійний візит бібліотекарів Веселинівщини до бібліотек Арбузинської ЦБС. Розпочався він з відвідування Костянтинівської міської бібліотеки-філії. Бібліотекар філії Олена Миколаївна Прокопенко, презентуючи свою бібліотеку – центр екологічної інформації, поділилася цікавим досвідом роботи та своїми напрацюваннями.

   Працівники  Арбузинської  ЦРБ створили святковий настрій для гостей піснями, танцями та гарними привітаннями. Зустріч була теплою та привітною, сповненою безліччю позитивних  емоцій.

   В ході зустрічі директор Арбузинської ЦБС Світлана Михайлівна Долінська, заступник директора по роботі з дітьми Аліна Іванівна Бугай та методист Лариса Володимирівна Білик виступили з презентаціями про діяльність бібліотек системи. Бібліограф Наталія Анатолівна Солдатова, депутат районної ради, розповіла про співпрацю бібліотек Арбузинщини з органами влади та місцевого самоврядування. Працівники районної бібліотеки ділилися досвідом роботи та ознайомили колег з роботою усіх відділів свого закладу, обмінялися думками щодо діяльності публічних бібліотек у реаліях сьогодення та підвищення їх ролі в житті місцевих громад.

   Підводячи підсумок побаченого  бібліотечні працівники Веселинівщини  подякували колегам за гарну працю, за можливість відвідати книгозбірню та відзначили ефективність таких візитів щодо обміну досвідом та підвищення фахового рівня.

    

    « повернутися до списку новин