Вітаємо учасників престижних інтелектуальних змагань

Дата: 01.12.2017 11:42

До Веселинівської районної гуманітарної гімназії 19 листопада 2017 року з усього району з’їхались 19 учнів – учасників ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. Це стало можливим завдяки спільному наказу відділу освіти РДА та відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Веселинівської селищної ради про проведення ІІ (районного етапу) учнівських олімпіад із базових дисциплін. Олімпіада юних істориків має особливий  державний стратегічний статус, адже саме історія є основою для формування української ідентичності, об’єднуючим ланцюжком для представників різних регіонів України.

Від закладів освіти Веселинівської ОТГ було 13 юних істориків, які упродовж змагань мали можливість відтворювати ту історію, якої бракувало нашій нації впродовж останніх століть:

• від районної гуманітарної гімназії ім. Б. Мозолевського – 3 представників;
  • від Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 3 представників, призери ІІІ місце – Щербина Ольга, учениця 11 класу, вчитель Савчук Н.О.;
  •  від Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 4 представників, три призери ІІ місце – Кальчев Сергій, учень 9 класу, вчитель Рябчук Л.М., ІІІ місце – Ніколаєв Денис, учень 8 класу, вчитель Галинська А.В., ІІІ місце – Мєшкова Анастасія, учениця 11 класу, вчитель Рябчук Л.М.;
  • одна представниця від Луб’янської філії Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, призер ІІ місце – Вертегел Надія, учениця 8 класу, вчитель Рудак В.В.;
  • два представники від Михайлівської філії Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, призер ІІІ місце – Кесь Дар’я, учениця 8 класу, вчитель Замулко О.М.

Вітаємо всіх учасників та призерів районної олімпіади з історії, нехай Ваші прагнення відкривати таємничий світ минулого не згасають, бажаємо й надалі пізнавати закономірності історичного процесу, зберігати національну пам’ять,  батькам і педагогам – терпіння, радості й задоволення від успіхів своїх дітей та вихованців!