Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

У Веселинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшли загальношкільні батьківські збори

   19 вересня 2017 року в актовому залі Веселинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулось засідання загальношкільних батьківських зборів, на яких було обговорено важливі питання навчально-виховного процесу в школі та роль батьківської громадськості в справі навчання та виховання дітей.

   У зборах взяли участь та виступили селищний голова Румянцев О.В., начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Веселинівської селищної ради Павлюк І.В., директор Луб’янської ЗОШ Бялик В.В., керівник краєзнавчого гуртка Будинку дитячої творчості Веселинівської селищної ради Шепета С.А. та голова загальношкільного батьківського комітету Свердан С.І.

    Першою до слова було запрошено директора школи Волошанівську Т.Л., яка звітувала про стан готовності закладу до нового навчального року та розповіла про навчальні програми на 2017-2018  навчальний рік.

    Свердан С.І. звітував про роботу та бюджет батьківського комітету, а також зазначив важливість ролі батьків в зміцненні в матеріально-технічного забезпечення школи.

   На завершення зборів директор ще раз акцентувала увагу на необхідності спільної роботи школи та батьківської громадськості щодо профілактики правопорушень серед дітей.

  « повернутися до списку новин