Методичний тиждень освітян громади

Під час шкільних канікул учителі закладів освіти підвищують свій професійний  рівень шляхом самоосвіти та участі в методичному тижні.

Так, 25 жовтня 2017 року в приміщенні актової зали Веселинівського БДТ зібралися голови  фахових методичних об’єднань . На порядку денному – обговорення шляхів реалізації актуальних освітніх завдань  у контексті інтеграції до європейського освітнього простору, встановлення адрес перспективного педагогічного досвіду.

26 жовтня  відбулося методичне об’єднання вчителів початкових класів (4-их), які будуть навчати майбутніх першокласників. Вчителі –тренери, які пройшли перепідготовку при Миколаївському інституті післядипломної педагогічної освіти, Іванова Ольга Георгіївна  і Амеліна Тетяна Петрівна  навчали своїх колег, як створювати нове освітнє середовище та по-новому навчати першокласників. Спрямовувала роботу досвідчений методист методичного центру  Шаф Галина Дмитрівна.