Нарада з працівниками культури

4 квітня 2017 року в актовому залі Веселинівського Будинку дитячої творчості пройшла ознайомча робоча нарада керівництва Веселинівської об’єднаної територіальної громади з працівниками культури.

Для розвитку культурної сфери громади в червні  було створено сектор з питань культури та туризму, а з 01 липня 2017 року прийнято в комунальну власність Веселинівської селищної ради:

- Веселинівський районний Будинок культури;

- Веселинівський районний історичний музей;

- Веселинівський початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад/школу естетичного виховання;

- бібліотеки-філії Веселинівської централізованої бібліотечної системи, а саме Нововоскресенську,  Луб’янську, Зеленівську, Колосівську, Токарівську, Виноградівську, Градівську, Порічанську, Михайлівську.

А також створено комунальну установу «Публічна бібліотека» Веселинівської селищної ради Миколаївської області на базі центральної районної бібліотеки.

В ході засідання було обговорено основні напрямки роботи та розвитку  культурної сфери громади.