День Європи в навчальних закладах Веселинівської селищної ради

День Європи сприймають як символ миру та єдності. Це той день, коли всі європейці гуртуються навколо ідеї вшанувати свої спільні цінності.

Дні Європи в Україні традиційно відзначаються з метою нагадати українцям, що вони є європейською нацією і розглядаються як практичний крок у напрямку зміцнення самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

У загальноосвітніх навчальних закладах  Веселинівської  селищної  ради проведено заходи:

*  загальношкільні лінійки «Ми українці – ми європейці»,  «День Європи в Україні»;

*  вікторини «Відома і невідома Європа», «Що ти знаєш про країни Європейського Союзу»;

*  заочні екскурсії  «Столиці Європи», «Подорож до англомовних країн»; години спілкування «Україна – серце Європи», «Що таке ЄС?»;

*  інтегровані  уроки «Видатні  композитори  Європи  та культурна спадщина  України - складова  світової культури», «Відкриваємо  Євросоюз»;

*  бібліотечні уроки  «До Європи  через книгу», «Подорожуємо країнами Європи»;

*  конкурси  презентацій «Шлях України до ЄС», «Україна  серед  європейських держав».

У бібліотеках закладів освіти оформлено книжкові виставки «Україна і світ», «Європейська книга – зв’язок часів».