Вітаємо учасників та призерів конкурсу!

Дата: 17.11.2017 10:53

11 листопада 2017 року відбувся районний етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Учні 5-11 класів закладів освіти громади та району в кількості 60 осіб долучалися до свого минулого, культурних надбань, досвіду, набутого попередніми поколіннями, зверталися до художнього світу Тараса Шевченка.

Веселинівську селищну громаду представляло 27 школярів від освітніх закладів, серед них молоді, талановиті, справжні патріоти, які здатні побудувати сильну, самодостатню і незалежну державу на засадах толерантності й гідності:

• від районної гуманітарної гімназії ім. Б. Мозолевського – 7 представників, призер ІІ місце - Підлипна Оксана, учениця 7 класу, вчитель Заворотня Н.І.;
  • від Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 7 представників, два призери ІІІ місце – Крижанівська Катерина, учениця 8 класу, вчитель Зайченко І.О.,  ІІІ місце - Щербина Ольга, учениця 11 класу, вчитель Овчар Ж.Л.;
  •  від Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 6 представників, два призери ІІІ місце – Музика Мирослава, учениця 5 класу, вчитель Демус О.В., та ІІІ місце – Кальчев Сергій, учень 9 класу, вчитель Галат Н.В.;
  • два представники від Луб’янської філії Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, призер ІІІ місце - Сизоненко Анна, учениця 7 класу, вчитель Бялик Л.В.;
  • два представники від Порічанської філії Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • два представники від Михайлівської філії Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • один представник від Зеленівської філії Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, призер ІІ місце – Куртиняк Максим, учень 8 класу, вчитель Семенова А.В.

Вітаємо всіх учасників та призерів конкурсу, бажаємо наснаги, нових творчих звершень, а батькам і педагогам – терпіння, радості й задоволення від успіхів своїх дітей та вихованців!