День української писемності та мови в Порічанській ЗОШ

Уже традиційно 9 листопада в нашій школі урочисто проходить День української писемності та мови. Цього року програма свята була, як завжди, досить насиченою. Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови, вшанувати пам'ять про видатних діячів нашого народу, завдяки яким вона сьогодні у нас є.

Метою всіх проведених заходів було:

- донести до учнів красу і багатство української мови;

- формувати відчуття краси рідної мови;

- розвивати мовленнєві здібності учнів;

- збагачувати словниковий запас;

- виховувати любов до рідної мови та розуміння її краси і необхідності для нашого життя.

В плані свята пройшов ряд тематичних заходів, а саме:

*  Проведено святкову лінійку до Дня української писемності та мови

*  Проведено вікторину «Подорож у країну Філологію»,

*  Проведено КВК «Мова кожного народу неповторна і своя»

*  Проведено І (шкільний) етап конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика

Також учні Порічанської філії Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли участь у Всеукраїнській акції з української мови «Радіодиктант національної єдності»

Вчитель української мови і літератури Самойлова А.В. проявила творчу ініціативу та закликала учнів  та усіх бажаючих взяти активну участь у заходах.