Веселинівську ОТГ відвідали представники Центру розвитку місцевого самоврядування у Миколаївській області

Дата: 11.07.2017 10:30

10 липня 2017 року до Веселинівської ОТГ, з робочим візитом завітав директор Центру розвитку місцевого самоврядування у Миколаївській області Валентин Бойко разом з експертом регіонального розвитку  Дурманом Миколою Олександровичем.

У ході візиту гості  провели робочу зустріч в форматі семінару-наради з питань планування та стратегії розвитку ОТГ.  В засіданні прийняли участь керівництво селищної ради, начальники відділів та спеціалісти Веселинівської селищної ради.

Під час бесіди Валентин Бойко зазначив, що Веселинівська об’єднана територіальна громада є досить міцною та спроможною громадою, з гарними перспективами для подальшого розвитку.

На семінарі було обговорено проблемні питання громади та визначено шляхи їх вирішення. Також гості надали  ряд консультацій та порад щодо подальшого розвитку Веселинівської об’єднаної територіальної громади та обговорено питання щодо створення положення та складу робочої групи з розробки стратегічного плану розвитку громади.

Фото без опису   Фото без опису