Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

Я хочу бачити життя

     Під таким гаслом  проходила чергова ХІІ Всеукраїнська акція «Серце до серця», метою якої був збір коштів для придбання медичного обладнання у дитячий кабінет Миколаївської обласної офтальмологічної лікарні. Українці вкотре об'єднаються для вирішення важливої проблеми – збереження зору у дітей. Всеукраїнський благодійний фонд "Серце до серця" уже втретє проводить  акцію по боротьбі зі сліпотою у дітей.  Веселинівська селищна рада не залишилася осторонь і також прийняла участь в акції, завдяки активності волонтерів було зібрано 5785 грн.

     Координатором акції була Гончарук Людмила Леонідівна – директор Центру надання соціальних послуг Веселинівської селищної ради, активними волонтерами акції стали: Кицик Є.О., Пилипяк Т.І., Яценко В.М., Федорова Я.Л., Самаріна Г.С., Шевченко О.А., Кляцька Л.М., Феняк О.К., Ковтун Т.В., Смолик С.В., Дудніна Т.В., Кандиболоцька О.В., Бондаревська І.В., Семенов С.В., Алдушина В.Д.,  Жукова Т.П.

     Результати акції показали, що кожен з нас може змінити світ на краще, якщо ми будемо в єдності. Дуже тішить в наш час те, що ми – звичайні пересічні громадяни, не втратили людяність, безкорисність та віру в добру справу!

  

  

  « повернутися до списку новин