14 сесія селищної ради

Дата: 08.11.2017 10:22

7 листопада 2017 року відбулося засідання 14 позачергової сесії восьмого скликання Веселинівської селищної ради.

На початку засідання депутати прийняли рішення Про створення комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Веселинівської селищної ради та затвердили Статут комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Веселинівської селищної ради.

Не менш важливим стало рішення про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Веселинівської селищної ради. Згідно нового рішення до складу виконкому селищної ради входять:

Голова виконкому: Румянцев О.В.

Заступник голови виконкому: Свердан В.Г.

Секретар виконкому: Волощук Я.М.

Члени виконкому: Овчар В.А., Улусян В.В., Сергєєв А.М., Мосійчук В. В., Семенов С. В., Кубаренко О.В..

З-поміж іншого на пленарному засіданні було внесено зміни до селищного бюджету Веселинівської селищної ради та затверджено звіт про виконання бюджету за 9 місяців 2017 року.

Також було розглянуто та прийнято рішення по ряду земельних питань.

В розділі «Різне», депутати розглянули питання щодо виділення коштів  для КП «Веселинівський спортивний клуб», але після тривалих дебатів рішення було відхилено.  А от рішення про виділення коштів в сумі 20 тис.грн, шляхом перерозподілу коштів з фонду оплати праці апарату селищної ради, для КЗ «Публічна бібліотека» Веселинівської селищної ради, на придбання періодичних видань на 2018 рік було прийнято більшістю депутатських голосів.

Останнім питання блоку «Різне» стало внесення змін до Статуту ГФ «Тайфун», згідно внесених змін учасниками даного формування можуть стати мешканці усіх старостинських округів Веселинівської селищної ради.

Фото без опису   Фото без опису