Вас вітає ДНЗ «Ромашка»

Гурткова робота в закладі дошкільної освіти – варіативна складова Базового компонента дошкільної освіти. З метою реалізації  завдань роботи  з розвитку здібностей дошкільників через різні види діяльності в нашому закладі спланована система гурткової роботи, яка дає можливість  створювати умови для розвитку творчих здібностей дітей з урахуванням їх вікових особливостей, формування креативної особистості відповідно програми «Дитина».

Гуртковою роботою охопленні діти середнього та старшого дошкільного  віку за напрямками: образотворчої діяльності та англійської мови. Робота гуртків будується за авторськими перспективними планами, складеними їх керівниками на основі власних доробок, запозиченого перспективного педагогічного досвіду, освітніх технологій.

Дизайн спальні в дитячому садку також справа особлива. Адже тут дітки відпочивають і обстановка повинна цьому сприяти. Як відомо, багато малюків протестують і не бажають спати в дитсадку.

Проте, якщо створити відповідну атмосферу в спальні, зробити її затишною, діткам самим захочеться засинати.

Цього року Веселинівська селищна рада виділила кошти для придбання нових ліжечок, а батьки вдалися до допомоги  вихователям в оформленні спальні своїми руками, в створенні найкращої атмосфери. В таких спальнях діти будуть швидко засинати, міцно спати та бачити яскраві сни.

Завідувач Кем О.П.