Вас вітає ДНЗ «Ромашка»

Дата: 05.12.2017 10:21

Гурткова робота в закладі дошкільної освіти – варіативна складова Базового компонента дошкільної освіти. З метою реалізації  завдань роботи  з розвитку здібностей дошкільників через різні види діяльності в нашому закладі спланована система гурткової роботи, яка дає можливість  створювати умови для розвитку творчих здібностей дітей з урахуванням їх вікових особливостей, формування креативної особистості відповідно програми «Дитина».

Гуртковою роботою охопленні діти середнього та старшого дошкільного  віку за напрямками: образотворчої діяльності та англійської мови. Робота гуртків будується за авторськими перспективними планами, складеними їх керівниками на основі власних доробок, запозиченого перспективного педагогічного досвіду, освітніх технологій.

Фото без опису   Фото без опису

Дизайн спальні в дитячому садку також справа особлива. Адже тут дітки відпочивають і обстановка повинна цьому сприяти. Як відомо, багато малюків протестують і не бажають спати в дитсадку.

Проте, якщо створити відповідну атмосферу в спальні, зробити її затишною, діткам самим захочеться засинати.

Цього року Веселинівська селищна рада виділила кошти для придбання нових ліжечок, а батьки вдалися до допомоги  вихователям в оформленні спальні своїми руками, в створенні найкращої атмосфери. В таких спальнях діти будуть швидко засинати, міцно спати та бачити яскраві сни.

Фото без опису   Фото без опису

Завідувач Кем О.П.