Дорогі жінки Веселинівщини!

Прийміть найщиріші вітання зі святом любові та краси – з Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Серед кращих традицій нашого народу є повага  й   шана   до  жінки – мудрої господині, берегині домашнього вогнища. Милі жінки – матері, сестри, дружини, доньки та колеги, ваша самовіддана праця та небайдужість до долі України і майбутнього наших дітей є запорукою успіхів рідного краю і держави. Світ стає добрішим, ніжнішим і більш духовним, коли щасливо усміхаються жіночі очі, адже жінка, як і весна, несе світу життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.

Слова особливої подяки та великої шани висловлюю матерям і дружинам, які ждуть чоловіків та синів з фронту, глибоке співчуття тим з них, які втратили рідних.

Зичу, щоб у кожній жіночій долі, було сонячно й затишно не лише у святкові дні. Нехай у Ваших будинках оселиться благополуччя, у родинах неодмінно панує безхмарна погода, а в душі завжди квітнуть сади! Хай буде більше посмішок на ваших обличчях і безхмарних весняних днів у житті. Здоров’я вам, щастя, нев’янучої молодості і краси, надії і любові, добра і сонця зі святом Вас!

З повагою, Веселинівський селищний голова

Румянцев О.В.