Усім серцем любіть Україну свою!

Дата: 10.11.2017 10:13

З нагоди Дня української писемності та мови у 3-В класі Веселиніської ЗОШ

І-ІІІ ступенів (класовод Панькова О.І.) було проведено літературно – краєзнавчу мандрівку "Усім серцем любіть Україну свою!"

На захід були запрошені: Петухова Н. Л. – ветеран педагогічної праці, вчитель української мови та літератури; Рак Р. В. – начальник Веселинівського районного відділу з питань пробації; Овчар Ж. Л. – вчитель української мови та літератури, педагог-організатор Веселинівської ЗОШ.

Учні активно приймали участь у конкурсах, змаганнях, співали українські пісні, декламували вірші.

Вразила дітей розповідь Надії Леонтіївни Петухової про солов'їну мову, калинову та зачаровано слухали присутні пісню Н. Матвієнко "Квітка – душа" у виконанні гості.

На завершення заходу учасники отримали призи та смаколики.

Фото без опису   Фото без опису