І знову перемога!

Дата: 20.06.2017 10:12

Обдаровані діти – це запорука процвітання нашої держи, це наші надії і наше майбутнє. Тому в Веселинівській ОТГ найбільша увага та піклування приділяється саме дітям, їх освіті, розвитку та добробуту.

З 08 по 19 червня цього року у м. Очаків Миколаївської області на базі санаторію «Борисфен» Українським державним центром позашкільної освіти спільно з обласним Будинком художньої творчості було проведено Всеукраїнський фестиваль дитячої художньої творчості «Єдина родина». Саме завдяки фінансовій підтримці Веселинівської селищної ради, вихованці Веселинівського будинку дитячої творчості також отримали можливість прийняти участь у даному конкурсі. І вже за традицією наші діти повернулися додому з перемогою. А саме, у номінації «Декоративно-ужиткове та прикладне мистецтво»

Ломаченко Валентина посіла І місце

Назаренко Анастасія посіла ІІ місце

Філімонова Яна посіла ІІ місце

Воронюк Діана посіла ІІІ місце

Брагарь Софія посіла ІІІ місце

керівник гуртка ліплення "Пластилінова ворона" Веселинівського будинку дитячої творчості - Майстренко Наталія Вікторівна

Переможці конкурсу отримали дипломи, медалі та пам’ятну емблему заходу. Також окрім моря позитивних вражень та емоцій, на згадку про свято, учасники отримали футболки з емблемою фестивалю.

Також селищна рада та вихованці Будинку дитячої творчості виносять подяку за спонсорську допомогу Касяновій В.Б., Стояновій О.Т. та Філімоновій М.С..

Фото без опису   Фото без опису