Засідання методичного об’єднання практичних психологів

6 листопада  на базі Веселинівської гуманітарної  гімназії  відбулося  засідання  селищного  методичного об’єднання  практичних психологів.  В роботі  заходу  взяли  участь  практичні  психологи навчальних  закладів  Веселинівської  селищної  ради та фахівці  методичного центру відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту: Зайцева Антоніна Борисівна, директор МЦ та Шаф Галина Дмитрівна,  методист МЦ.

Практичним  психологом  гімназії   Проскуровою Інною Іванівною булла  надана методична допомогоа молодим фахівцям з питань ведення   документації та планування  роботи. Григор’єва Марія Миколаївна,  практичний  психолог Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ст. поділилася  з присутніми  досвідом робот из питання впровадження антиалкогольної програми  «Сімейна  розмова»,  яка у 2017-2018 н.р.  впроваджується у трьох школах ОТГ. Цікаво та емоційно  пройшов  практикум з програми «Сімейна  розмова».