Покрова – світле свято нашого народу

Дата: 14.10.2017 10:08

Покрова свята і козацтво святе,

Бо нам бережуть Україну.

Напевно нам Богом і дані на те,

Щоб мали єдину родину.

12 жовтня 2017 року у Веселиновому на площі ім. Б.Мозолевського відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Покрови Пресвятої Богородиці, Дня козацтва та Дня захисника України.

Від самого ранку на маленьких веселинівців чекали веселі атракціони, гірки, каруселі та святкова торгівля. А вже по обіді для мешканців громади та району  відбулася урочиста частина та святковий концерт.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису

На початку заходу слово для привітання було надано заступнику голови районної ради Загорулько О.М. та першому заступнику голови Веселинівської райдержадміністрації Дрозд А.В., після чого до слова запросили Веселинівського селищного голову Румянцева О.В., який привітав присутніх із світлим святом Покрови, з Днем козацтва та Днем захисника України, побажав усім міцного здоров’я, злагоди та мирного неба, а нашим захисникам сильних Янголів-охоронців та спокійної служби у такий не спокійний час. А також подякував рідним та близьким чиї сини, батьки, брати, чоловіки сьогодні боронять нашу землю.

Фото без опису   Фото без опису

Далі за програмою свята, військовий комісар, підполковник Луценко С.І. вручив нагороди вісьмом мешканцям району, вісьмом героям нашого краю, яких було нагороджено відзнакою Президента України та нагрудним знаком, а саме:

- відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції» нагороджено:

Старшого сержанта – Квятковського Олега Олександровича

Рядового – Денисюка Сергія Олександровича

Сержанта – Василика Сергія Петровича

- Нагрудним знаком «Учасник бойових дій – ветеран війни» та нагрудним знаком «Учасник атитерористичної операції» нагороджено:

Сержанта – Іщенка Євгена Євгенійовича

Старшого солдата – Зайченка Сергія Миколайовича

Молодшого сержанта – Каюду Романа Георгійовича

Старшого солдата – Кузьменка Леоніда Анатолійовича

Матроса – Завгороднього Олександра Олександровича

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису

Подяки, квіти та подарунки було вручено і батькам призовників осіннього призову 2017 року.

Не забули і про полеглих героїв, хвилиною мовчання пом’янули тих, хот вже ніколи не повернеться до рідної домівки, тих, хто віддав своє життя за наше світле та мирне майбутнє.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису

На завершення урочистої частини пролунали слова подяки волонтерам та простим людям небайдужим до проблем нашої армії.

Концертну ж програму свята запальною піснею відкрила Марина Іващенко. На протязі всього дійства яскраві номери учасників художньої самодіяльності Будинку культури Веселинівської селищної рад перепліталися із веселими та запальними конкурсами для маленьких козачат та козачок Веселинівщини, за участь в яких діти отримували призи від Веселинівської селищної ради.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису

Під кінець урочистостей гостей свята гостинно запросили посмакували козацькою кашею, смачним компотом та ароматним глінтвейном.