ТАК ТРИМАТИ!

Дата: 23.10.2017 09:58

22 жовтня 2017 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти пройшов обласний етап ХІІІ Всеукраїнського турніру юних економістів. За перемогу змагались 9 команд загальноосвітніх навчальних закладів Миколаївської області.  Інтелектуалів  Веселинівської територіальної  громади  представляла  команда юних  економістів «Ерудит» Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ст. (капітан команди – Щербина  Ольга,  керівник – Троша. І.Ю.)

Учасників турніру гостинно привітали Трубнікова Людмила Володимирівна, заступник директора з науково-педагогічної роботи МОІППО, Палехова Вікторія Антонівна доцент кафедри економічної теорії та міжнародної економіки Чорноморського націольного університету ім. Петра Могили, та Слюсар Ольга Іванівна, методист кафедри педагогіки, психології та менеджменту освіти МОІППО і побажали толерантної, цікавої, захоплюючої гри.

Члени журі відзначили високий рівень організації проведення турніру та гарну обізнаність старшокласників у економічній сфері. Кожна команда готувала презентації на всі 15 запитань та активно відстоювала свою точку зору в командній грі, а також у виступах опонентів та рецензентів. Всі учасники та члени журі відзначили складність винесених запитань, які пропонувалися в цьому році для проведення турніру та водночас їх актуальність і дискусійність.

Боротьба була цікавою та напруженою. У ході інтелектуальних змагань визначились переможці.

І місце вибороли команди:

• команда «Ерудит» Веселинівської ЗОШ І–ІІІ ст. Веселинівської селищної ради;
  • команда «Максимум» Миколаївського економічного ліцею № 1 Миколаївської  міської ради;
  • команда «Нова генерація» Первомайської гімназії Первомайської міської ради.

Ми вітаємо наших  інтелектуалів: Щербину Ольгу, Заник Наталію, Ярчука Олександра, Репак Віолу, Репак Ілону,  учнів одинадцятих класів та Трошу Іннессу Юріївну,  вчителя  економіки! Бажаємо всім здоров’я,  творчих ідей та нових перемог! Так тримати!!!