Щиро вітаємо з Днем Соборності та Свободи України!

Дата: 22.01.2018 09:58

22 січня 1919 року навіки вкарбувалося в історію українського народу як величне національне свято. Саме в цей день проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Історичний досвід постійно нагадує, що головною, незаперечною цінністю для всіх нас є незалежна, соборна держава. Лише за умови політичної й економічної незалежності ми можемо претендувати на гідне місце України у світі. Головний урок Дня Злуки – це усвідомлення того, що тільки в єдності наша сила. Адже соборність нашої держави означає цілісність нашої землі та єдність наших прагнень на шляху до розбудови нашої Батьківщини. У цей складний, доленосний час утвердження нашої державності ми не повинні бути сторонніми спостерігачами, а маємо стати активними творцями власного майбутнього. Сьогодні ж соборність всіх наших земель перетворилася на справжню національну ідею. Тож нехай День Соборності та Свободи України назавжди буде джерелом надії на краще майбуття і ця надія живиться зі споконвічного героїзму визвольних змагань нашого народу.

Сердечно бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та нашої України!

З повагою, Виконавчий комітет Веселинівської селищної ради