Чемпіонат Миколаївської області з карате-до

Наприкінці жовтня на базі Вознсенської ЗОШ №8 пройшов Чемпіонат  Миколаївської області з карате-до Шотокан. У змаганнях взяли участь 70 спортсменів із п’яти спортивних клубів міст Миколаєва, Нового Бугу та Вознесенська. Учень Веселинівської гуманітарної гімназії імені Б.М. Мозолевського Володимир Даценко – вихованець Вознесенського спортивного клубу «Карате-до»  (тренер Сорока Сергій Михайлович)  у складній, напруженій  боротьбі  виборов почесне  І місце у віковій категорії  14-15 років у розділі  ката – «вільний  бій» та І місце  в розділі куміте – «повний  контакт».

Вітаємо юного спортсмена  з перемогою! Зичимо йому стійкості, бадьорості  духу та нових  результативних  сходжень на спортивному Олімпі. Так тримати!!!