Свято освітян

Дата: 02.10.2017 09:54

Один раз на рік, у найпрекраснішу пору року, коли шелестить листопадом осінь, приходить професійне свято – День вчителя. Це професійне свято не лише вчителів, це свято усіх, хто глибоко шанує працю педагога, вихователя, наставника.

З цієї нагоди 29 вересня в концертній залі Будинку культури Веселинівської селищної ради відбувся святковий концерт, присвячений Дню вчителя.

Усіх винуватців свята привітав Веселинівський селищний голова Румянцев О.В., який побажав педагогам витримки, міцного здоров’я, нових звершень та злетів, а у колективі, лише хорошої, родинної атмосфери та злагоди.

В цей прекрасний день теплі слова привітань лунали і від зступника селищного голови з гуманітарних питань Долгокерової І. О. та начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Павлюк І.В.

Також під час концерту працівників та педагогів, котрі досягли вагомих результатів на освітянській ниві нагороджували Грамотами Миколаївської обласної ради, Подяками відділу освіти, сімї, молоді та спорту Веселинівської селищної ради та профспілки працівників освіти.

Долучились до привітань і вихованці музичної школи, які представили до уваги гостей чудові музичні та вокальні номери.

А родзинкою свята стала святкова концертна програма колективу Миколаївської обласної філармонії. Запальні танці, веселі пісні та гуморески від миколаївських артистів, лауреатів Всеукраїнських та Міжнародних пісенних конкурсів подарували море позитивних емоцій, не лише педагогам, а й усім гостям святкового дійства.