Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

Регіональний семінар – навчання профспілкових лідерів освітян

18 жовтня 2017 року на базі опорного навчального закладу Веселинівської  ЗОШ І- ІІІ ст. Веселинівської  селищної  ради відбувся обласний регіональний семінар – навчання для голів первинних профспілкових організацій працівників  освіти Веселинівського району та керівників організаційних ланок Профспілки освітян м. Миколаєва,  Очакова, Миколаївського, Очаківського районів.

Відкрила семінар голова  Веселинівської районної організації Профспілки  працівників  освіти Сорокопуд Г.М. Про фінансовий стан освіти  Веселинівської селищної  ради та матеріальне забезпечення педагогічних працівників   присутніх проінформувала начальник відділу освіти, молоді та спорту  Веселинівської селищної ради  Павлюк І.В.

Практична частина семінару проходила з використанням інтерактивних методів  і складалася з двох частин: «мозкового штурму» та роботи у групах. Учасники семінару обговорювали конкретні ситуації з порушення  роботодавцем  законодавства про працю. Значну увагу було приділено питанням захисту працівників від незаконного звільнення за ініціативою роботодавця, дотримання встановленої законодавством процедури звільнення та порядку застосування дисциплінарних стягнень.

          Кожен учасник семінару отримав інформаційно-методичні матеріали щодо дій виборного органу первинної профспілкової організації при звільненні членів профспілки та застосуванні дисциплінарних стягнень до працівників, обраних до складу профспілкового комітету.

Змістовна насиченість, практична спрямованість, різноплановість та актуальність семінару викликали жвавий інтерес і зацікавленість його учасників.

      « повернутися до списку новин