Знову наші підкорюють інтелектуальний Олімп

Дата: 23.10.2017 09:50

07 жовтня 2017 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проведено обласний турнір юних правознавців, у якому взяли участь 14  команд загальноосвітніх навчальних закладів міст Миколаєва, Первомайська, Южноукраїнська, Вознесенська, Баштанки, Березнегуватського, Єланецького, Казанківського, Новобузького, Братського, Снігурівського районів та Веселинівської ОТГ.  Навчальні  заклади громади представляла  команда юних – правознавців Веселинівської  гуманітарної гімназії імені Б.М. Мозолевського (керівник – Зерніцька О.В.)

Учасники показали достатній рівень правових знань, аксіологічної і комунікативної  компетентностей, уміння працювати в команді.

До участі в заході були запрошені: Ханін Артем Сергійович, начальник управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області; Валецька Оксана Валеріївна, кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри історії та теорії держави і права Чорноморського національного університету імені Петра Могили; Ломакіна Олена Анатоліївна, кандидат юридичних наук, доцент кафедри морського та господарського права Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова; Каплій Олена Володимирівна, кандидат юридичних наук, в. о. завідувача кафедри загальнотеоретичної, конституційної та цивілістичної юриспруденції Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія».

За результатами оцінювання журі   команда юних правознавців Веселинівської гімназії  посіла ІІІ місце  та отримала  диплом ІІІ ступеня.

Вітаємо з перемогою: Орел Вікторію, Дядюк Катерину (10 клас), Даценка Володимира,  Деркач Вікторію, Алексєєву  Анну (9 клас) та Зерніцьку Ольгу Вадимівну,  вчителя історії та правознавства! Зичимо творчих звершень  та впевнених сходжень на нові інтелектуальні Олімпи!