Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

Соборна. Вільна. Неподільна! Наша Україна

   22 січня 2018 року з нагоди відзначення Дня Соборності України у Веселиновому пройшов урочистий мітинг "Соборна. Вільна. Неподільна! Наша Україна" та покладанні квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченка – українського письменника, поета, художника, громадського та політичного діяча, національного героя і символу України.

   Окрім небайдужих жителів громади у заході взяли участь керівництво району та Веселинівської селищної ради.

   З вітальним словом до присутніх звернулись секретар Веселинівської селищної ради Улусян В.В. та перший заступник голови Веселинівської райдержадміністрації Дрозд А.В., а завідуюча сектором культури Веселинівської РДА подарувала учасникам зібрання теплий музичний номер.

  

   День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави в єдності українських земель. Ми повинні усвідомити, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, тому вона навіки залишатиметься непорушною. Лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – розбудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України та забезпечити  добробут нинішніх і наступних поколінь українців.

      « повернутися до списку новин