Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

У Посольстві Литви відбулась церемонія нагородження переможців вікторини (конкурсу рефератів) про Литву

2 жовтня 2017 року, у Посольстві Литовської Республіки в Україні відбулась урочиста церемонія нагородження переможців міжнародної вікторини з історії, географії і культури Литви.

У церемонії взяли участь переможці конкурсу з Полтавської, Миколаївської, Черкаської, Дніпропетровської, Кіровоградської та Сумської областей. Приємно  відмітити, що єдиним переможцем від Миколаївщини, яка виборола почесне І місце, стала учениця 10 класу Веселинівської  гуманітарної  гімназії імені Б.М. Мозолевського  Дядюк Катерина (науковий  керівник – вчитель географії Павлюк І.В.). Юних учасників, педагогів  та батьків тепло вітали у резиденції Посольства Надзвичайний і Високоповажний Посол Литовської Республіки в Україні, Його Високоповажність пан Марюс Януконіс та Міністр-Посланик пан Гвідас Кєрушаускас.

Юні обдарування висловили подяку Посольству Литви та  КП “Кременчук Інвест” за надану можливість участі у конкурсі та незабутні враження,  говорили про дружбу між  народами України і Литви.  Пан Посол чатував гостей церемонії смаколиками та по завершенню зустрічі урочисто вручив дипломи, призи (планшети міні-комп’ютери ) і традиційні литовські солодощі.

Тож  ще раз вітаємо Дядюк Катерину та її наставника,  бажаємо подальших творчих  успіхів

      « повернутися до списку новин