Нова парадигма літературної освіти

23 червня 2017 року в м. Очаків  відбувся Всеукраїнський семінар «Нова парадигма літературної освіти». Головним питанням, якого було оновлення  програми для 5-9 класів, їх особливості та пріоритети.

Представниками  від  Веселинівської об’єднаної територіальної громади на даному семінарі були директор методичного центру відділу освіти Веселинівської селищної ради Зайцева А.Б. та голови методичних об’єднань учителів української мови і зарубіжної літератури Груздова Т.М. та Волощук Н.І.

Перед учасниками семінару виступили  Ковбасенко Юрій Іванович – професор, творець програми та підручників із зарубіжної літератури, Ткаченко Ірина Василівна – редактор видавництва «Ранок», яке відоме педагогам району своєю методичною продукцією та Котусенко Олена Юріївна – головний спеціаліст Міністерства освіти і науки України, а також представники галузі освіти зі Львову, Полтави та методисти Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.