Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя!

Дата: 08.11.2017 09:42
Кількість переглядів: 977

   З 2 по 31 жовтня 2017 року у  Веселинівської ЗОШ проходив  Всеукраїнський місячник шкільної бібліотеки під гаслом "Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя!".

   Бібліотеку завжди називали аптекою душі, місцем, де лікують словом та книгою, тому важливо, щоб шкільна бібліотека стала центром збереження здоров’я та осередком формування здоров’я зберігаючої компетентності учнів.

   З метою популяризації здорового способу життя, формування в учнів практичних навичок дбайливого ставлення до свого здоров’яу бібліотекарями Бурячок О. В. та Феняк В. А. оформлено тематичну полицю: «Ми за здоровий спосіб життя», провели конкурс малюнків «Мандрівка на планету Здоров’я», бібліотечні заняття «Здоровий спосіб життя – хворобам нема вороття», «Курити – здоров’ю шкодити», «Мандрівка на планету Здоров’я», «Здоровий спосіб життя», «Раціональне харчування». Читали  та обговорювали головних герої казок «Що таке корисні та шкідливі звички?». Учні 10 – 11 класів провели флеш-моб «Ми за здоровий спосіб життя».

“Хай кожен з  вас запам’ятає,

Що без здоров’я  щастя не буває ”

   Обирайте здоровий спосіб життя. Утримуйтеся від звичок, які шкодять вашому здоров'ю,  оберіть майбутнє для себе і своїх близьких. 

Фото без опису   Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано