Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя!

   З 2 по 31 жовтня 2017 року у  Веселинівської ЗОШ проходив  Всеукраїнський місячник шкільної бібліотеки під гаслом "Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя!".

   Бібліотеку завжди називали аптекою душі, місцем, де лікують словом та книгою, тому важливо, щоб шкільна бібліотека стала центром збереження здоров’я та осередком формування здоров’я зберігаючої компетентності учнів.

   З метою популяризації здорового способу життя, формування в учнів практичних навичок дбайливого ставлення до свого здоров’яу бібліотекарями Бурячок О. В. та Феняк В. А. оформлено тематичну полицю: «Ми за здоровий спосіб життя», провели конкурс малюнків «Мандрівка на планету Здоров’я», бібліотечні заняття «Здоровий спосіб життя – хворобам нема вороття», «Курити – здоров’ю шкодити», «Мандрівка на планету Здоров’я», «Здоровий спосіб життя», «Раціональне харчування». Читали  та обговорювали головних герої казок «Що таке корисні та шкідливі звички?». Учні 10 – 11 класів провели флеш-моб «Ми за здоровий спосіб життя».

“Хай кожен з  вас запам’ятає,

Що без здоров’я  щастя не буває ”

   Обирайте здоровий спосіб життя. Утримуйтеся від звичок, які шкодять вашому здоров'ю,  оберіть майбутнє для себе і своїх близьких. 

   « повернутися до списку новин