Здоров’язбережувальні технології з дітьми дошкільного віку

Дата: 05.12.2017 09:38

30 листопада 2017 року  у  Веселинівському  закладі дошкільної освіти №1 «Сонечко» відбувся внутрісадовий семінар-практикум: «Здоров’язбережувальні технології з дітьми дошкільного віку».

Вихователь-методист  Базюк Н.В. звернула увагу на фізкультурно-оздоровчу роботу в закладі та використання різних здоров’язбережувальних технологій.  Про загартовуючи процедури розповіла старша медична сестра Колесник Н.О. Кожний вихователь презентував одну з технологій, яка найбільше вдається в роботі з дітьми.

Дихальну гімнастику використовує  в різних формах фізкультурно-оздоровчої роботи Пархоменко В.В. та Судіна С.В., пальчикову гімнастику практикує вихователь Шабатура Л.А., Базюк В.О. та Петренко С.І., гімнастику пробудження використовують всі групи, гімнастику для очей та м’ячиковий масаж  проводить зі своїми вихованцями Зібровська О.М. Із зацікавленням всі разом виконували пластичний горизонтальний балет, пальчикову гімнастику та вправи на фітбольному м’ячі  під керівництвом Баланчук Л.І. .

Про музико-терапію, арт –терапію та про танцювально-рухову терапію розповіла всім музичний керівник Ситник Л.Л.

Турбота  про здоров’я дітей – це найважливіша праця вихователя. Від життєрадісності, бадьорості дітей залежить їхнє духовне життя, світогляд, розумовий розвиток, міцність знань, віра в свої сили.

Завідувач ЗДО Ткач Л.І.

Фото без опису   Фото без опису  Фото без опису