Чисте майбутнє в чистому сьогоденні

Дата: 05.04.2017 09:19

Весна вже радує нас яскравими сонячними днями, вона несе нам радість живої природи, що прокидається від зимової сплячки. Територія нашого селища, як і інших сіл району, потребує прибирання від скупчень сміття і різних відходів. З цього приводу, 4 квітня 2017 року, Веселинівська селищна рада, за підтримки учнів Веселинівської загальноосвітньої школи та Веселинівської гуманітарної гімназії ініціювала проведення робіт по благоустрою парку та біля Пам'ятного знаку на честь воїнів-земляків загиблих у роки Великої Вітчизняної війни. Вчителі та учні відклали усі свої справи та із задоволенням зайнялись прибиранням території парку.

Наведення чистоти та порядку в наших населених пунктах та довкіллі – це обов’язок кожної людини. Це ознака нашої культури і свідомий обов’язок громадськості. Тож давайте долучатися до заходів благоустрою не лише під час проведення подібних акцій. А головне – дотримуватись всім відомого вислову: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять».