Формування громадянських якостей дітей дошкільного віку на матеріалах рідного краю

29 листопада  2017 року на базі Веселинівського закладу дошкільної освіти  (ясел-садка) №3 «Малятко» відбувся семінар-практикум вихователів закладів дошкільної освіти Веселинівської громади  на тему:  «Формування громадянських якостей  дітей дошкільного віку на матеріалах рідного краю».

На заході були присутні: методист з дошкільної освіти методичного центру Шаф Г.Д., вчитель початкових класів Іванова О.Г., вихователь-методист ЗДО №1  Базюк Н.В.,вихователі  дошкільних закладів громади.

Всі переглянули цікаву розвагу з дітьми старшої групи «Моє селище – окраса України. Це часточка моєї Батьківщини»» (вихователь Лук’яненко Т.М.)

Приємно вразила учасників заходу віртуальна подорож селищем на власноруч змайстрованому міні-автобусі,  водієм якого була вихователь О.В. Комаренко,  та цікаві зупинки «Історична», де діти розповідали про музей селища; зупинка «Мистецька» познайомила всіх присутніх з бібліотекою, побували разом з дітьми на зупинках «Заводська» та «Учбова». Повертаючись до  садочка призупинилися біля річки Чичиклія , що в перекладі  з турецького Долина троянд. Скільки гарних слів почули про рідне село від дошкільників! Найбільше схвилювала присутніх спільна пісня-молитва «За щасливу долю України» у виконанні  працівників закладу, вихованців та їх батьків.

Творчо та змістовно педагоги закладу презентували стан роботи з громадянського виховання (Комаренко О.В.), виставки спільних з батьками дитячих робіт «Наша творчість тобі, Україно», що вирізнялися оригінальністю й креативністю  (вихователь Філоненко Л.М)

Всі прийняли активну участь в соціально-психологічному тренінгі, який провела практичний психолог, вихователь Баранюк О.В. Тут учасники семінару показали справжні знання з даного питання.

Усі присутні подякували завідувачці закладу «Малятко» Лубяновій В.М. та колективу  за проведену титанічну роботу,  свої побажання  миру, щастя, здоров’я кожній родині та  подальших успіхів у праці  написали на прекрасно виготовлених трояндах .

Керівник методичного об’єднання вихователів закладів дошкільної освіти Л.І.Ткач