Безпека та комфорт для пішоходів

Вже не один рік поспіль мешканці одного із мікрорайонів Веселинового відчували усі недоліки мокрої погоди. Гарний, приємний та світлий провулок Подолянський, з якого починається мікрорайон,  багато років мав один вагомий недолік – відсутність тротуару.  Тому кожного разу коли  проходили дощі чи починалася весняна відлига пішоходи були змушені йти по проїзній частині, так як узбіччя перетворювалися на непроходимі болота.

Тому з метою уникнення порушень правил дорожнього руху пішоходами, убезпечення від автомобільних аварій та покращення сфери благоустрою, селищною радою було вирішено провести роботи по створенню пішохідної доріжки, на найбільш проблемній частині дороги. І вже найближчим часом пішоходи будуть спокійно крокувати новеньким, чистим, а головне безпечним тротуаром.