Halloween

Дата: 07.11.2017 08:42
Кількість переглядів: 1107

   Після  закінчення  осінніх  канікул гімназія продовжує активний  навчально-виховний  процес до якого долучаються учні, педагоги та батьки.

   Цікаво проходила  підготовка до свята Halloween. З веселим настроєм гімназисти прикрашали класні кімнати та коридори. Батьки спільно з класними керівниками провели для учнів 5-6 класів майстер-клас з боді-арту за цією тематикою. Захоплюючий костюмований флеш моб-бешкетник, присвячений цій події, проводився протягом дня. Музичний супровід до нього  організували учні 7(11) класу. До дому учні поверталися з гарним настроєм.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано