Поділилися досвідом

25 квітня Веселинівський селищний голова Румянцев О.В., на запрошення директора Центру розвитку місцевого самоврядування Миколаївської області Валентина Бойко відвідав Новоодеську РДА, де відбулось засідання «круглого столу» з питань децентралізації влади. Ініціатором даного заходу став народний депутат Андрій Вадатурський, який розцінює засідання як необхідну практичну і методологічну допомогу, яка має стати стимулом для активізації  процесів об'єднання територіальних громад.

Олександр Валерійович поділився з очільниками сільських та селищних рад, депутатами та просто жителями Новоодещини досвідом створення Веселинівської ОТГ, розповів про розвиток та функціонування нашої громади, відповів на велику кількість запитань які виникли в слухачів, адже думка голів перших об’єднаних територіальних громад для людей, які шукають свій формат об'єднання – дуже цінна.