Електронні громадські слухання стратегії знищення корупції на засадах «Програми побудови суспільства Відповідальної Демократії» ГО “За демократичне виборче право”

Дата: 26.06.2024 10:33
Кількість переглядів: 433

ГО "За демократичне виборче право" звертається до жителів громади з пропозицією розглянути "Програму побудови суспільства відповідальної демократії".

Занотувати своє ставлення до запропонованих норм виборчого права просимо за посиланням: https://forms.gle/FfCuPe2QjBThcuJU6.

Програма (стисло):
ВІДКРИТІ ВИБОРИ: виборці реєструються особисто і поіменно у електронному реєстрі виборців, який діє на протязі 5 років з часу подання заяви.
Наявність виборця у реєстрі надає йому можливість, після електронної ідентифікації, проголосувати.
Під час електронного голосування відбувається кодування ПІБ та інших даних виборця. Декодування – після закінчення встановленого терміну виборів. Формуються та оприлюднюються підсумки виборів: скільки голосів отримав той чи інший кандидат, хто і за кого особисто віддав свій голос.
ПРАВО ВИБОРЦІВ ВІДКЛИКАТИ ГОЛОСИ: важливим кроком впливу виборця на обраного є відкликання свого голосу. Персоналізація виборців та прозорість вибору створюють дієвий механізм безпосередньої народної влади.
Рішення про відкликання голосу кожен виборець приймає самостійно, здійснює цей крок через особистий електронний кабінет виборця в будь-який час.
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВИБОРЦІВ ЗА СВОЇХ ОБРАНЦІВ: право на відкликання голосів дає виборцям можливість позбавляти влади тих, хто втратив довіру.
Втрата 50% голосів означатиме позбавлення президента/ депутата/ голови громади владних повноважень. Втрата партією 50% голосів своїх виборців означатиме вихід її з колективного органу влади.
У випадку, коли обрані народом президент/ депутат/ голова громади своїми діями завдали матеріальну шкоду суспільству або громаді, виборці, які не відкликали свої голоси, несуть солідарну матеріальну відповідальність у розмірі 50% від завданої шкоди, якщо це доведено судом.
ОПЛАЧЕНА УЧАСТЬ У ВИБОРАХ: вибори народних представників до влади мають організовувати та оплачувати самі виборці.
Кожен громадянин, хто реєструє себе у кабінеті виборця, сплачує реєстраційний внесок 500 гривен (по 100 гривень на рік). З цих внесків створюється постійно діючий виборчий фонд .
ПРО МАЙБУТНЄ: зараз народ України, виборці знаходяться в становищі «дурнів». Багато хто з розумних людей це відчувають, намагаються змінити стан речей. Це можливо зробити тільки через впровадження нової системи виборів і контролю влади.
«Програма побудови суспільства Відповідальної Демократії» вперше пропонується і обговорюється в Україні. У нас є унікальний шанс перемогти не тільки Росію, а й внутрішнього ворога - стару таємну систему виборів, яка дозволяє олігархам і крадіям утримувати владу. Втілюємо інновацію!

Програма надіслана голові громади від ГО «За Демократичне Виборче Право»

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь