Перегляд документального фільму «20 днів Маріуполя»

Дата: 21.06.2024 09:52

20.06.2024 року  Вознесенським РС №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій,  Луганській та Херсонській областях разом з  суб’єтами пробації,  з метою національно -  патріотичного виховання в будинку культури  Веселинівської селищної ради був переглянутий документальний  фільм «20 днів Маріуполя».

Даний захід був проведений для розуміння  збройного конфлікту росії проти України,  його наслідків,  запобігання колобораційної діяльності,  перенесення історії для подальших поколінь. Висвітлення героїзму наших  лікарів, військових, поліцейських та місцевих жителів.

Разом ми можемо  та повинні зробити так, щоб правда перемогла.