Вшанування учасників та жертв Другої світової війни у День памʼяті та примирення

Дата: 22.05.2024 08:07

Другий рік поспіль українці проводять цю памʼятну дату в умовах сучасної повномасштабної війни Росії проти України, яку називають найбільшою війною в Європі з часів Другої світової. Чимало жахіть війни, які раніше асоціювалися з останнім глобальним конфліктом, стали реальністю в Україні внаслідок воєнних злочинів російської армії та керівництва РФ.

З 2014 року символом памʼяті про Другу світову війну є червоний мак. Український інститут національної памʼяті заохочує використовувати «мак памʼяті» під час меморіальних заходів та у візуальних матеріалах на тему Другої світової.

Мак є визнаним у світі символом памʼяті за загиблими у битвах з часів Першої світової війни.

Так протягом 8-10 травня 2024 року Вознесенським районним сектором № 1 філіії ДУ «Центр Пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонських областях, суб’єктам сектору пробації була провдена бесіда та  переглянуто відеоролик на тему «День пам’яті та примирення»