Шановні працівники соціальної сфери! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Дата: 03.11.2023 10:03

Ваші заслуги перед суспільством і державою воістину неоціненні. Ви допомагаєте працевлаштовуватися, забезпечуєте реалізацію пільг та надання адресних допомог, житлових субсидій найвразливішим категоріям наших громадян.

Властиві вам якості - самовіддане служіння обраній справі, доброта і милосердя, чуйність і щедрість душі винагороджуються вдячністю і повагою українців, яким ви несете розраду і тепло, допомагаєте долати життєві труднощі, додаєте віри і впевненості у завтрашньому дні.

Не маємо сумніву, шановні працівники соціальної сфери, що властивий вам високий моральний та професійний потенціал і надалі слугуватиме інтересам української громади. Прийміть вдячність за самовідданість, вірність обов’язку і покликанню.
Щиросердно бажаємо вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя та невичерпної життєвої енергії.

Виконком селищної ради