Вітання з Днем знань

Дата: 01.09.2023 08:10

Шановні педагоги, учні, батьки!

1 вересня — День знань і старту нового навчального року. 2023-2024 навчальний рік ми розпочинаємо в не найпростіших умовах, проте в цей день бажаю усім школярам підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Сьогодні, як ніколи, нашій країні потрібні ваші успіхи, оптимізм, віра в майбутнє!

Вам, шановні освітяни, дякую за щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння. Ви виховали багато поколінь свідомих українців і щиро ділитеся своїми знаннями, любов'ю та теплом з молодою генерацією. Щастя Вам, міцного здоров'я, натхненної праці та творчих успіхів!

Веселинівський селищний голова                                          Олександр РУМЯНЦЕВ